May 2013

Oh bitchie [PŘEDNASTAVENO]

31. may 2013 at 19:00 | Nana Erruk.

Alohhaaaa

Článek je přednastavený a já jsem na divadelní přehlídce ve Slaném do neděle.
Našla jsem tuhle animaci a řechtám se už asi půl hodiny:D
Hlavně, že má na tom plakátu lepenku a sedí tam skoro nahatá. -.-
http://ic.pics.livejournal.com/belieb/48617255/322373/322373_original.gif
Jinak nevím, co dál psát, jelikož musím přednastavit ještě nějaké články,takže zatím baj:)

Dairy [29.5.]

29. may 2013 at 20:27 | Nana Erruk. |  diary

http://25.media.tumblr.com/384a9ec05cf73230466d48978a5fff11/tumblr_mnk96uDu5T1r337cro1_500.gif
Čus,

článek má v záhlaví gif s Justinem,aby na něm bylo aspoň něco pěkného, protože jinak už bych to vážně nevydržela. Dnešek byl plný lidské faleše, blbosti, insriků a podrazů.

The shade ♧ 1

28. may 2013 at 23:44 | Nana Erruk. |  the shade

Pršelo. Takový déšť jsem ještě nezažila. Zvedla jsem hlavu a bylo mi dočista jedno, že mi chladné kapky deště smyjí všechno to malování a make-up. Vůbec mě nezajímá, že mě tak všichni uvidí. Že mě tak uvidí oni.
Teniskami mi projel studivý proud vody, protože jsem se nekoukala na cestu. Prošla jsem snad všechny kaluže v New Yorku. V některých jsem se i zastavila a chvíli jsem v nich skákala.
Kdy jsem naposledy skákala v kalužích? Možná tak v osmy letech u babičky v Brightonu.
Když mi bylo ještě dobře. Když jsem byla volná.
On mě nikdy nebude milovat.
Zastavila jsem se uprostřed davu, který stále někam spěchal. Někdo za manželkami, někdo za milenkami, někdo za roddiou nebo za umírajícím příbuzným do nemocnice.
On mě nikdy nebude milovat.
Naráželi do mě ze všech stran a někdy mě i rýpli do hlavy černými deštníky. Možná mě někdo z nich poznal a nemohl přemoct svůj vztek na mě.
On mě nikdy nebude milovat.

♢Gallery [27.5.]

27. may 2013 at 14:30 | Nana Erruk. |  diary
:)


Large


Moje místo.

26. may 2013 at 17:14 | Nana Erruk. |  diary
Ahoj, jak se máte? Nevim na koho mluivm, když tu stejnak nikdo není.
Jinak já ted právě dobře. Našla jsem to. Svoje místo.
Žijete v nudném paneláku nebo velkém domě,který Vám prostě nepříjde útulný? Potřebujete svoje místo? Útulné,kde by vás nikdo nerušil?
Já jsem svoje místo hledala celkem dost dlouho. Zkoušela jsem se dostat na střechu paneláku nebo jsem dávala potštáře do vany aby mi přišla útulnější a mohla bych v ní trávit čas,ale ani jedno tak nějak neklaplo. Nečekaně.
Ted to mám. Nejlepší na tom je, že si ho můžete udělat taky.
Potřeby: Balkon, velká těžká deka, polštář, příjemná a jemná deka, nabitý netbook(nebo nenabitý s kabelem a prodlužovačkou)

Moje dopadlo asi nějak takhle.
A to mám prosím druhý balkon. Ti co bydlí ve výšinách jako je třeba 6. nebo 7. tak ti můžou těžkou deku na zábradlí klidně vynechat.
Hlavními problémy,které jsem ještě uplně nevymakala jsou kytky a vítr. Pokud je vaše maminka kytkomaniak jako ta moje, budete se toho muset nějako zbavit. Já je hodila i s květináči dolů. Dělám si srandu:D Posunutí na vhodné místo na kraji balkonu bude nejlepším řešením. No a vítr. Zafouká a deka skončí na mě a skupinka huličů naproti baráku se začne hihňat, co je to tam za dementa. Ale pozor! To už jsem taky vymakala. Zábradlí máme takové, že je jedna vodorovná tyč pak druhá vodorovná a z ní vedou teprve šprusle dolů,takže kdo to má stějně, konec deky vložte mezi první a druhou tyč a něčím zatižte.
Nejslepší je, když poprchává:)
Pokud pracujete na světovém besceleru jako já, tak je takovéhle místo pohlazením. Docela mě to i hodilo pryč z depky. Sice mi ted trochu mrzne levý malíček,ale jinak je to OK.

:)

Fan Fiction - The Shade | prolog |

25. may 2013 at 12:05 | Nana
/Nejsem si jistá úvodní fotkou, uvidíme jestli mě napadne nějaká jiná/
/Videem si naopak jistá jsem:D Doufám, že to se líbí.:)/

ČTI ZDE

Možná už podle názvu vidíte jakousi spojitost s 'Fifty Shades' a ta není mylná.
Justin Bieber, popová senzace, miláček ameriky,ale co je uvnitř jeho?
Avony byla normální dívka z Británie, dokud jedoho dne nenarazila na Scootera Brauna, manažera Justina Biebera. Dostala nabítku hrát přítelkyni Justina Biebera. Když podepsala smlouvu,kde se zavazovala k deseti letům přetvářky, hned věděla, že to nebude lehké.. a taky věděla, že její babička peníze potřebuje. Vždyť nikoho jiného nemá.
Když vystoupila z letadla a vešla do terrminálu a viděla ho stát obaleného davem novinářů, vyděsilo jí to ještě víc. Né ti novináři, né všechna ta pozornost,ale on. Jeho pohled na ní.
Měla pravdu.
Přesně pamatuje,když u něj poprvé zústala na noc. Věděla, že to dělat nemusí, že ve smlouvě jasně stojí 'pouhé' hraní jeho přítelkyně před veřejností.
Pohladil jí po tváři a pak jí hrubě stiskl. Začal jí vyprávět o tom, co se stalo. V jeho 5ti letech běžel mámě naproti přes ulici a viděl to. Všechno. Chytili jí za vlasy, které se ve svitu pouliční lampy krásně leskly. Jeden z nich vytáhl nůž a bodl jí do břicha. Tekla jí krev a sesunula se k zemi. Druhý z nich popadl kabelku a utekli pryč. Ležela na chodníku a dívala na se něj. Pak s tím přestala.
Potom si pamatuje prý jen to, jah ho táta popadl do náručí a útíkal s ním domů. Pak ho zavřel v pokoji a tak nahodinu zmizel.
Postupně jak kráčel životem, zjistil, co má rád a co ne.........
Avony se do něj hned po té první noci zamilovala.... ví, že on jí nikdy milovat nebude.
Nebo ano?

Be lolly

25. may 2013 at 11:51 | Nana
list of Lollies (až bude víc, dodělám ikonky)
wild-eyes.blog.cz

- Proč chceš spřátelit?
- Přezdívka
- Idol ? (co na ikonku)

Pravidla : Obíhat aspoň 3x týdně. Komentovat články k tématu. Pokud bude možné upozorňovat mě na kontroly Affs. Jdu do článku, u kterého mě zaujal nadpis a kontrol si většinou nevimnu, i když na mě blikají z menu ai ze záhlaví. 0:)

Pa

let me go.

24. may 2013 at 21:11 | Nana.
Large
Takže... opět bloguji.
Zdravím vás.
Nic lepšího mě vážně nenapadá? Možná je to proto, že jsem právě smazala ze svého života osobu, pro kterou jsem toho neskutečně moc obětovala. Dala jsem jí všechno a ona se přede mnou tak hnusně přetvařuje.
Končím.
..a začínám.
Nepotřebujete vědět, jak se jmenuju, kolik mi je, koli vážím, jaké mám číslo zdravotního pojištění a kolik mámm na kontě, že ne? Bezva,takže to hned přeskočíme.
Budu sem zapisovat ať už každodenní zážitky nebo názory a taky fan fiction, protože předpokládám, že blog, který jsme založili spolu ted padá.
K té fan fiction. Bude to fan fiction 'The Shade'. Ano, původně taky měla být psaná s tou nejmenovanou,ale přeberu to :) Nedělá mi to problém.
Doufám, že se vám tu bude líbit, že se zbavíte každodenné faleše a přetvářky a dáte šanci blogu 'dailybelieber' :)