Dairy [29.5.]

29. may 2013 at 20:27 | Nana Erruk. |  diary

http://25.media.tumblr.com/384a9ec05cf73230466d48978a5fff11/tumblr_mnk96uDu5T1r337cro1_500.gif
Čus,

článek má v záhlaví gif s Justinem,aby na něm bylo aspoň něco pěkného, protože jinak už bych to vážně nevydržela. Dnešek byl plný lidské faleše, blbosti, insriků a podrazů.

Minulý týden ve čtvrtek jsem objevila tajný blog mé nejlepší kamarádky. Stěžovala si tam, že mluvím jen o sobě a že nedokážu přiznat chybu a že bude lepší,když se naše cesty rozejdou (ano,tak to tam je.).
Přišla jsem si tak příšerně ublížená a zrazená. Plánovala jsem nám společnou budoucnost a stárnutí a ona si myslí, že to nemá cenu.
K tomu mluvení jen o mě dala jako příklad, že přečetla jednu knížku, pro kterou jsem s ní byla ve městě a ještě ji tam neměli(ano,myslim jenom na sebe) a já se o to údajně nezajímala.
"Už mám tu knížku a hned jsem jí celou přečetla." řekla.
"Super."
....
POMLKA.
....
Mám z ní páčit děj, hlavní postavy a prostředí? Nechápu to.
Nabídla jsem jí(a byla jsem doma nemocná jako ona), že za ní přijdu domů,když se její mamka sbalila a někam odjela. Nabídla jsem jí, že u nás může bydlet, když měla nějaké problémy doma.
Nabídla jsem jí, že pro ni přijedeme, když její mamka odjela s chalupy bez toho, aniž by dala vědět a nechala jí tam.
A MYSLÍM JEN NA SEBE.
Udělala o ona nikdy něco podobného pro mě? Nikdy se za mě před někým nepostavila... nikdy.
Nic se mě v životě nedotklo tak jako tohle, to jsem nevěděla, že příjde včerejšek a dnešek.

Mám blblou třídu,většina mě nemá ráda (ted už mě věichni nenávidí, pokračujte ve čtení).
Včera jsem nebyla ve škole,ale ta, co mě opustila tam byla. Bylo mi řečeno, že všem říkala svou verzi příběhu a ti si to samozřejmě chytli jako příležitost. Ted mě nenávidí všichni. Lidi, na který jsem byla celej život hodná nebo jsem se o ně nezajímala, mě ted berou jako největší krávu pod sluncem a ponižují mě.

Byli jsme kamarádky, byli jsme přítelkyně. Měli jsme něco, co ostatní neměli. Byli jsme šťastlivci.
Pochopitelně jsem znala její heslo na facebook a ona to moje. Bohužel mě napadla taková věc,která mi dokonale otevřela oči.
Podívala jsem se na její účet a na zprávy.
Bylo tak krásný sledovat, co o mě píše a co píšou ostatní jí o mě... live. Jako živý přenos. Horor.
Nejhezčí bylo,když mi napsala jedna kamarádka, jak se mám a co dělám. Normálně jsme si psali a pak vidím, co píše té, co mě opustila.
"Teda uplně s tebou souhlasim"(k tomu jejímu článku o tom jaká jsem hrozná) napsala té, co mě opustila.
...........
Já mám tady na blogu vítací článek,kde píšu, že jsem právě smaza ze svýho života člověka, pro kterýho jsem toho neskutečně moc objetovala,tak jí ta, co mě opustila poslala na to odkaz.
"Napsala dost trapně:/" odpověď kamarádky, co mi mezitím psala hezky a mile.
Totálně jsem vybobtnala a napsala jsem jí,ať se přede mnou nepřetvařuje, že vím co o mě píše té, co mě opustila a že je to píča.
Pak se to spustilo.
V té době byla celá třída na počítačích a já doma. Asi 5 lidí mi najednou začlo psát jestli "chci čelo" a jaká jsem blbka.
Nechápu to.
Prohlížela jsem si dál konverzace té, co mě opustila a našla jsem to. Ta kamarádka, kterou jsem nazvala píčou jí posala odkaz na jeden můj gif na gifyo. Nechápala jsem,kde to vzala a proč jí to posílá.
Následně jsem zjistila, že si ho všichni nastavili jako tapetu na školních počítačích a pak ta, co mě opustila poslala tu zprávu.
"Mám to udělat taky?:DD"
Umírám. Stříká ze mě krev.
Napsala jsem té, co mě opustila.... asi už hodně brutálně, protože............. se stalo všechno tamto.
Napsala jsem jí, že se pořežu.
Najednou jsem před všema jako blázen a psychopat.. a když mě ta, co mě opustila, napsala, že si vezme prášky a předávkuje se, tak to bylo vše v pohodě.
..PROTOŽE JÁ TO NIKOMU NEŘEKLA.
Další chatovy zážitek byl ten, že mi napsala další kamarádka.
"Ani ser na ně!!". Brala jsem to jako jedinou podporu, co jsem mohla mít.
Pak jsem se podívala na domčin účet a na konverzaci téhle kamarádky a té, co mě opustila.
"To z těch účtů, co jí psali jsem psala já:D"
Nejspíš je odstrčila od počítače a psala za ně.
Bum.
Došlo, že je tu další,kdo se přetvařuje.
Hořela jsem a musela jsem jí taky napsat.
JÁ :"Hele nepsala si to z těch profilů ostatních ty?"
ONA:"Ne, víš, že já bych to nikdy neudělala."
JÁ:"Takže jsme v pohodě?"
...........
Pak pípl chat na druhém prohlížeči na učtu té, co mě opustila.
"Hele ona nějak zjistila, že jsem to psala já a ted se mě ptá jestli sjme v pohodě.:DD"
TA CO MĚ OPUSTILA: ":DD... To byla Eliška."
Eliška je jediná, co se se mnou baví. Já blázen jsem si dávala pozor abych se s ní za tu dobu, co jsme kamarádili s tou, co mě opustila, moc nebavila, aby ta,co mě opustila nebyla smutná.
Nechala jsem to být.
Udělala jsem to, čím jsem jí vyhrožovala.
Večer jsem si stále prohlížela její konverzace a pak jsem udělala tu zásadní chybu. Odpověděla jsem z jejího účtu omylem na otázku,kterou mi položila jiná holka.
Ta, co mě opustila to zjistila a změnila si heslo.
Je mi nepopsatelně líto, že jsem to musela udělat takhle s tím facebookem,ale jenom tak vím, co se dělo a děje.
Postupem večera jsem se dozvěděla, že si ze mě dělala srandu celá třída....Nadávali na mě. Všichni ti,kterým jsem nic neudělala mi nadávali.. A já neměla šanci se bránit.
Šla jsem spát se strachem z toho, co bude druhý den.
.............
Ráno jsem vešla do třídy s nosem nahoru, abych dala najevo svou hrdost a to, že jsem jednu vývojovou úroveň výš než oni.
Stichli a zírali na mě. Celé ter růžek vpravo.
Hodila jsem batoh na svoje místo a šla jsem dolů za třídní. Je to ta nejlepší učitelka na světě. Vypovídala jsem se jí, ona mě podpořila a já jí řekla, že by bylo lepší,abych nejela na vícedenní výlet,který je na konci června.
Vyhráli jste. Zlomili jste mě.
Přijde mi, jakoby to té, co mě opustila vůbec nevadilo.
Postupem dne jsem odhalovala další zrátce.
Jednu holku jsem považovala, za neskutečně úžasnýho člověka a myslela jsem, že ona mě taky.
Z jejích očí a z jejích úst se dozvídám, že to děala taky. Že na mě musí být hnusná z mě neznámého důvodu.
Doma mi napsala Eliška, že jsem to přehnala a měla bych se omluvit.
Nechápala jsem za co, všechno jsem jí znovu vysvětlovala a on mi napsala, že si myslela, že je to uplně jinak.
KAŽDÝ MŮŽE S KAŽDÝM MANIPULOVAT.


NESNÁŠÍM LIDI.


JSEM ANDĚL A ANDĚLŮM JE UBLIŽOVÁNO NEJVÍCE.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Laila Sitty Laila Sitty | Web | 29. may 2013 at 20:46 | React

krásné gify

2 Nana Erruk Nana Erruk | Web | 29. may 2013 at 21:15 | React

[1]: really? seriously?

3 Terr Terr | Email | Web | 30. may 2013 at 6:07 | React

wow, tak něco podobnýho jsem zažila se svou bývalou nejlepší kamarádkou. ONa mi řekla že se oni nezajímám, ale to že jsem jí pomáhala kdykoliv měla problémy doma chodila jsem s ní ven a platila jí jídlo a pití když neměla peníze, tímj sem pro ni VLASTNĚ NIC NEUDĚLALA. Když jsem nám naplánovala výlet do Prahy a zaplatila jí pomalu i lístek, TAKY JSEM PRO NI NIC NEUDĚLALA, to že nemusela spát doma ale spala u mého přítele, to ji nevadilo ale pak jí to sralo že jsem se jí NĚVĚNOVALA, což nebyla pravda, protože jsme s Davčou spolu byli 2 maximálně 3 měsíce.. takže jsme se spíš otukávali a já u nich poprvé spala tak se nemohla divit že jsem celou noc ležela sní ale RÁNO jsem si šla lenout za ní. Ale pro ni ty věci nic neznamenají, teď se stěhuje do Prahy a našla si asi do týdne novou nejlepší kamarádku :))) vůbec mi to nerve srdíčko. Já si totiž s holkama moc nerozumím, ona byla jediná.. No ale možná za to může to že je o 3 roky mladší, a řeší věci, který já UŽ neřeším, protože jsem "vyspěla" aspoň maličko, přece jenom mi bude 18.. ale my spolu nechodili do třídy, takže ti vůbec nezávidím tam sedět :( však on se pravý kamarád najde :)

4 Đomíí Đomíí | Email | Web | 30. may 2013 at 9:47 | React

Vlastně se mi stalo něco podobného. Když se k nám přistěhovala moje (teď už nejlepší) kamarádka Nicky, tak jsem jí chtěla pomoct, aby se ve škole zorientovala apod.
Holka, se kterou jsem dřív byla BBF, jí začala nadívat. Tak jsem se jí zastala. Vyčítala mi, že jsem jí prý vyměnila za jinou...

5 Caroline. Caroline. | Web | 30. may 2013 at 12:37 | React

:OO to jsi ty?
četla jsem ten článek o tobě..
to mě mrzí že jsi na to takhle přišla..
někdy je to těžký..
ani nevím co poradit,protože tohle si musíte vyřešit sami..
mrzí mě to,upřímně.

6 Mentoska :3* Mentoska :3* | 30. may 2013 at 14:07 | React

To je mi líto... Něco podobného se mi taky stalo... Nikdo ze třídy se mnou nemluvil... Jenom pár kluků a to bylo vše... Zjistila jsem že všechny kamarádky jsou falešné a bylo to v době když jsme se přestěhovali. Byl to ten nejhorší rok vůbec. Smáli se mi, odtahovali se ode mě, házeli moje sešity po třídě a ten kdo se jich dotkl tak se hned šel utřít do někoho jiného a ten zas do jiného... S tím facebookem jsem to udělala taky... Nenapsala jsem z něho, ale najednou si změnila heslo... Nevím proč to udělaly... Nikdy mi to neřekly... Vyměnily mě za jiné holky.. Nechtěla jsem chodit do školy... Každý den jsem ze školy přicházela s brekem a mamka měla o mě strach.. Přestávala jsem jíst, protože jsem nevěděla co se ze dne na den stalo... No... Nakonec se objevil jeden člověk co mě podržel... Pak když viděli mě a ji tak za náma začali dolízat, protože jsme se bavili s klukama... Vyřešilo se to... Chtělo to hodně času... Bude to v pohodě uvidíš... Nevšímej si jich... :) Oni dolezou... :)

7 Nando'ska Nando'ska | Web | 30. may 2013 at 15:47 | React

Tyjo..to je mi líto a od té kamarádky a od ostatních lidí na které jsi byla hodná strašně hnusné :( a asi vím jaký je blog té tvé 'kámošky'..V téhle době je hodně lidí falešných a je těžké hledat si kamarádku která při tobě bude vždycky..Snad bude brzy všechno lepší :')!

8 ♥Lara ♥Lara | Web | 30. may 2013 at 16:20 | React

To jak ses to dozvěděla je podle mě asi to nejsmutnější, přes její tajný blog? To by bylo snad lepší, kdyby ti to řekla a vy jste mohly vaše problémy probrat a pokusit se přes ně přenést...ale takhle? To je od ní neskutečně hnusný stejně jako od všech ostatních co dělali. Jediný co ti popřeju je aby sis našla doopravdickou kamarádku, která při tobě bude stát a budeš zase moc uvažovat o společném "stárnutím" :)

9 c-carloss c-carloss | Web | 30. may 2013 at 17:53 | React

úplně tě chápu , je to pěkně hnusný a i když jsem se už někdy v textu ztrácela ,vím že jsou to pěkný .. nebo spíš všichni . ale nic si z toho nedělej (jo ,řekne se lehko) ,zkus býtr fakt pyšná . na sebe ,protože ,podle mě ,si to zvládla skvěle .
p.s. nevím jestli si to udělala v textu to nebylo ,ale heslo na fb  bych si taky změnila :)

p.s.s. v kolíkátý si ?

10 c-carloss c-carloss | Web | 30. may 2013 at 18:11 | React

:))

11 Ell. Ell. | Web | 31. may 2013 at 6:51 | React

Ahuj
Moc mě to mzí ale do Affs tě neveru. tvůj bůog vypafá hezky ale já mám taktrochu odpor k JB.. A vzhledem k tomu, že tvůj blog je především o něm.. tak zatím pa :)

12 Ell. Ell. | Web | 31. may 2013 at 6:57 | React

To jak tě opustila mě mo mrzí.

13 Vaness . Vaness . | Web | 31. may 2013 at 12:59 | React

ahoj , beru tě do AFFS :)

14 Lucia Lucia | Web | 1. june 2013 at 20:14 | React

To co udělali je pěkně hnusný ! Většina u nás ve třídě taky hraje na obě strany, ale  nemyslím si, že nejsme špatná třída. Ba naopak pod všema těma přetvářka, který se u nás objeví jsme team (jelikož jsme sportovka :D) nebo aspoň tak to vidím já.
Tohle jsem s kamarádkou nikdy nezažila a doufám, že ani nezažiju. Jasný, že jsme se pohádali (hodněkrát), ale takhle ne.
A TY se na ně vykašli. Zvládneš to jako si všechno zvládla do teďka. Vím, že se mi to dobře povídá, ale u tebe je nemožný, aby jsi něco nezvládla ! :)
Zvládla jsi se dostat na koncert Justina a byla jsi mu blíž jako nikdo jiný. Zvládneš to ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement