Diary [12.6]

12. june 2013 at 20:52 | Nana Erruk. |  diary
Zdravím....
Pořád mě ovládá tohle:
Ono by to nebylo ono,kdyby to mělo jen dvě části, že? Musí to být triologie přeceeeeee.


Všichni jsme tu ovládaní jen zkurvenou společností, která nám nedovolí mít vlastní hlavu, názory a myšlenky.
Ale... Copak si nemůlže to společnost vybrat? Nebo se proti tomu všemu postavit.
Mě by ani tak neštvalo, co Domča(Ano, už jsem vám konečně prozradila jméno té, co mě opustila) napsala na ten blog(viz předchozí články). Mě neskutečně namíchlo, jak to vygradovalo. Já ležim doma s opuchlýma očima a ona se mi ve škole tlemí? Sorry.
Sorry.
Je neuvěřitelný, že mi ještě je schopná říkat, že se mi nemá za co omlouvat a že se mi nesmála.
Dobře......
Všechno někam směřuje a v něco vygraduje.
Mám vlastní názory, vlastní hlavu, nepropádám třídním trendíkům a jsem (pozor cituji): Píča,který už vážně ruplo v bedně, Kráva, co poslouchá Bíbra, Malá holka, co řeší problémy jako v první třídě......
Sorry, že jsem svoje a nehraju si na kopie, kterých je ve třídě dvacet.
Sorry, že posloucám to, co se mi líbí.
Sorry, že když se mě máma doma zeptá, proč brečim a já jí to řeknu, že ona to pak nějak s těmi dotyčnými řeší.
SORRY.
Ted na mě padá vážně všechno. Úplně všechno. Když se nad tím tak zamyslím vlastně mi celkem vadí, co tam napsala... Ovšem v porovnání s následky je to titěrný problémek.
Sorry, že jsem plánovala našei spolešnou budoucnost,když ty jsi psala "Možná je přeci jen dobže, že se nám rozejdou cesty."
Je to přesně tak, jak si to napsala....napiš si tý svý kamarádce, že se s tebou hádám o tý jedný větě v článku a že nedokážu přiznat chybu.
Oh. Počkat... Ty to nečteš, protože tě vůůůůbec nezajímám:')))))))))))))
Tak nechutnej podraz a tohle jako bonus? Tleskám.
A víte, co je ještě zábavnější?
Nevím jestli jsem se o tom zmínila v předchozích článcích,ale ztratila jsem tím ještě jednu dtrašně důležitou osobu.

Šárka.
Každý pátek ve tři u kašny.
Jsem tak ráda, že mám někoho jako jsi ty.
Já taky, Šáry.
Jsem ráda, že si můžeme povídat o všem.
Já taky, Šáry.....
Mě by jenom zajímalo jestli Domče došlo, potom, co zjistila, že vím všechno díky tomu, že jsem byla na tom jejím facebooku, že asi možná udělala chybu. Že "Aha, možná jsem jí neměla lhát přímo do ksiftu. Aha, možná jsem jí to měla napsat všechno na rovinu, že jsem to vážně udělala, protože ona to teď ví. Aha"
I dont think so..
Vim, že jsem asi udělala chybu už jenom tim, že jsem na ten facebook šla. Kdybych to neudělala, tak bych si dál šťastně a naivně žila v obláčcích. Možná bychom se s Domčou dál kamarádili...a možná bych měla i Šárku..a byla bych v obláčcích.
Tímhle krásným sarkasmem nenaznačuji, že já jsem bez chyb.
Ještě další zábavná věc na konec(y)... Pamatuji se, jak jsme se s Domčou byvili o tom, že bychom každá chtěly tajnej blog.
Já jsem nechtěla, aby to viděla, protože jsem tam chtěla psát o Šárce.
Ona nechtěla, aby jsem to viděla, protože chtěla psát o tom, jak já mluvím o sobě a nepřiznám chybu.
How funny is it?

Ve škole se snažím smát. Směju se pořád. Říkám, že se mám fajn.
How much real is it?


Teď něco trochu jiného.
V Pondělí jsem byla venku s Lin. Lin je jedna z organizátorek srazů beliebers a celého fanklubu. Je moc fajn. Jsem ráda, že jsem s ní mohla tu hoďku strávit a přijít na jiný myšlenky. Zjistila jsem, že chodí to třídy s dcerou bývalého manžela mojí mámy. Zároveň je sousedka Elišky. Nevím, jestli jsem někdy o Elišce psala,ale je to ta holčina, co s ní jdu od září na ten anglický gympl. Ta, co je ochotná se se mnou ve třídě aspoň trochu bavit:)
No nic.. Takže s Lin to bylo moc fajn. Pak jsem šla do mekáče za Lukym. Vždycky se tam scházíme já, mamka, lukyho máma a Luky.
Kamarádíme se z donucení. Mám ho strašně ráda. Zasmějeme se spolu,ale v životě bychom si neřekli o nějakých svých problémech. Kdyby nás mámy furt k sobě už od narození necpali, tak se jistě vůbec nebavíme.
Rozhodně mu není příjemný, že musí trávit večer se mnou a pak ještě spát v pracovně, protože mě jeho máma vždycky ustele v jeho posteli.
Ach....jo....

Zítra jdeme se školou do dětského centra. Moc se mi tam nechce. Nechtěla jsem tam jít,ale učitelčina hluboká řeč, promlouvající do duše, mě přesvědčila. Sousta odložených dětí a žádná máma. To bude.....
Odpoledne jsu na nehty. Máma to vidí jako jedniné řešení proti kousání nehtů a já jsem za to celkem ráda, oni ty kopyta co mám na prstech nevypdají zrovna hezky a geláky jsem vždycky chtěla.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mentoska :3* Mentoska :3* | 12. june 2013 at 21:21 | React

Jsou blbý... Já bych radši věděla pravdu a trápila se, než abych kamarádila s někým, kdo mě pomlouvá za zády a stejně mě jednou odkopne... Jo bolí to... Mám ještě hodně takových "kamarádů".. Ale po částech se jich zbavuji... A víš co? Je mi bez nich líp... Místo nich si najdu někoho jinýho a s tím je mi vážně dobře... Je to jenom zkouška... Všechno nakonec bude fajn.. :)

2 Vaness . Vaness . | Web | 13. june 2013 at 11:55 | React

Neasi . Všichni co nejdou s davem sou hned považovaný za idioty .
Bože ta holka je ale kráva -__- nakopat jí do držky . Nic si z toho nedělej . Ona z toho jednou (třeba) vyroste . A nebo ne a zůstane krávou do konce života .

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement