August 2013

enough

9. august 2013 at 1:21 | Nana Erruk. |  diary
Yeah | via Facebook

V poslední době jsem zjistila, co mi na lidech vadí skoro nejvíc.
Když se s nimi domluvím na nějaké datum a čas a oni to odvolají.
Mám kamarádku, která to bere asi jako koníček. Stalo se mi to u ní nespočetněkrát, ikdyž čas i datum byly domluveny týdny dopředu. Najednou to začli dělat i moji ostatní přátelé.
Nezajímá je, že jsem odvolala oběd s tátou, kterého vídám jednou za dva měsíce. Nezajímá je, že jsem odvolala oslavu mého svátku. Nezajímá je, že kvůli nim musí celá má rodina měnit program.
Prostě to dovolají. Třeba i pár hodin před.
Když se nad tím tak zamyslím... začínám to já, ne? Oni mi zavolají a já odvolám oběd, co mám za týden - pak to tovolají oni.
Existují snad nějaké odvolávací zákony, které ustanovují právo odvolání, když druhý odvolal něco jiného?
Netušim, ale pěkně mě to štve. :)
Sedim doma s mojí kočkou a říkám si.. nepřeskočila jsem něco? Sedim tu jako nezadaná čtyřicátnice, kterou ohlodává její hladová kočka.
Skončím tak?

Anyway..
Profound Shit Nathan Says
Koukáte někdo na Misfits? :D Stalo se to mým nejoblíbenějším seriálem.
Nathan Young and his sex appeal. Rrrrrr....
Netušim proč, ale serie kde už není Robert(Nathan) mě nebaví.. I když je Rudy fajn, tak prostě to není Nathan.
Asi se znova podívám na první a druhou serii :D

http://data.whicdn.com/images/50222677/tumblr_mh4yz7LmdG1s42u3to1_500_large.gif
Nejsem si jistá kolik babátek chodilo na můj první blog a četlo povídku Fucking Young... but em... Dobrá zpráva pro vás. Klučík z té povídky jede opět na tábor 3:)
i have so bad bad thing to do.
http://data.whicdn.com/images/68845531/large.gif
Někdy se nachytám, že na sebe mluvim anglicky. Já vím, to není tak zlé a já záčla mluvit anglicky i na své okolí. Šibe mi už? Z mých snů a cílů? Proč nemůže celý svět mluvit anglicky? Všechno zní v angličtině mnohem líp. Moje problémy a starosti znějí líp.
................................................
Perlička na závěr: Mám nový účes - kratší vlasy a totálně měga moc blonďatá. Cítím, jak se mi snižuje IQ.

the valor of royal blood

4. august 2013 at 19:12 | Nana Erruk. |  diary
Nedávno jsem narazila na svůj starý sešitek. Používala jsem ho tak tři roky zpátky. Byl plný výstřižků z novin. Většina z toho byla s Kate Middleton, Willsem a Harrym.
Napadlo mně: "Proč jsem se přestala zabývat královskou rodinou?"
Vpomněla jsem si, jak jsem všude vykládala, že až budu velká, vezmu si Prince Harryho. Vzpomněla jsem si, jak jsem si plánovala, že až pojedu do Anglie, půjdu do nějaké restaurace a ze srandy zakřičím, že vidím králosvkou rodinu a všichni se otočí.
Proč se k tomu zase nevrátit? Proč se nevrátit k relativně neškodné posedlosti? *wink wink*
Neříkám, že chci své belieberství posunout na druhou lajnu. Co tu druhou lajnu zaplnit Windsorama?
Can we please talk about this ginger now?
ravishingtheroyals: The Many Hats of Prince Harry 17/85 ☼
Není totálně boží? :D
His Royal Highness Prince Henry Charles Albert David of Wales
Jeho oslovování je možná horší než vyslovavání mého příjmení. (huhaha)
Jediný problém je, že je o 13 let a 7 dní starší. Jo já vím, je to ubíjející. Fajn, možná to není jediný problém. Zapomněla jsem, že žiju tady, nejsem blonďatá modelka a neumím plyně anglicky a jsem dítě. Verrrry funnny.

Pokud se nechcete dívat na celé interview, což děláte velice špatně, tak se podívejte aspoň na 1:45. Jak tam začně nějakej ten jejich poplach a on prostě vytrhne ten mikrofon a běží zabíjet.
And i was like: "Můžu k tobě domů a budeme si trhat mikrofony z pod trika?"

Největší sranda je, když se o Harrym zmínim před příbuzenstvem. Všichni by byli rádi, kdybych si ho vzala a nehledala už nikoho jiného. Verrry funny. Ještě bych musela výt tou blonďatou modelkou s krásným britským přízvukem jménem Cressida Bonas.

Británie je tak krásná země. Všechny ty tradice a venkov. Oh, ano venkov! Nikdy na to nezapomenu a doufám, že nebudu muset.

Říkákám si, jestli je vůbec dostažitelné bydlet v Anglii. Jestli je to možné. Jak se to udělá s pojištěním a s občanstvím a s tím vším. Nevím to, protože jsem dítě.

Ty, které navševovaly mé předchozí blogy, vědí, že bych uvítala být o deset let starší. Kvůli tomu nejmenovanému univerzitnímu týpkovi se strništěm a příjemnou kolínskou.

Každpopádně.. Zjistila jsem, že na tumblr píše hrozně moc opuštěných princezen příběhy s Harrym, takže se můžete těšit na nějakou jednodílovku/dvoudílovku :)
baj

gallery [1.8]

1. august 2013 at 23:12 | Nana Erruk. |  diary
. | via Tumblr